Güzel Tabaklar İçlerine Soya Sosu Döküldüğünde Saklı Başyapıtları Ortaya Çıkardı


Çoğu insan daldırma sosuna gelince sunum hakkında fazla düşünmez. Bununla birlikte, bir Japon çevrimiçi mağazası, soya sosunuzu asla sade bir tabakta servis etmek istemediğinizden emin olmuştur. Şirket kendi başına normal görünen hoş plakalar yaratıyor. Ancak, bu minik yemekler, en sonunda sosu döktüğünüzde çarpıcı, gizli şaheserleri ortaya çıkarır.

ReDeStu, 3B yazıcı kullanılarak yaratılan orijinal ürünlerde uzmanlaşmıştır. En popüler ürünlerinden biri, dört harika tasarımla gelen Photoreal Soy Sos Yemekleri. Soya sosu dökülür dökülmez tasarımların hemen ortaya çıkması nedeniyle her plaka gerçekten özeldir.

Soya sosu dökmek daha da tatlıydı!

ReDeStu’ya göre, belirli bir tasarım için “prototip oluşturmak” için bir 3D yazıcı kullandılar. Daha sonra, parlak beyaz porselen kullanarak bir kalıba dökerlerdi. Buna ek olarak, sırların çok ince olduğundan emin olduklarından, soya sosu kabın içine döküldükten sonra tasarım görülebilir olacaktır.

Plakalar çok güzel görünüyorlar ve tasarımın nasıl göründüğü hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Bununla birlikte, sihir sosu eklendiğinde gerçekten olur.

Seçebileceğiniz dört farklı tasarım var. Meşhur Itsukushima Mabedi'ndeki torii veya sevimli bir kedi yavrusu alabilirsiniz. Şirket ayrıca Fuji Dağı ya da küçük köpek yavrusu içeren muhteşem bir plaka da sunuyor, ancak her iki tasarım şu anda satılıyor.

Şaşırtıcı ürünlerini görmek için ReDeStu u Instagram'da takip edebilirsiniz.

Tasarımların aşağıdaki hayata nasıl geçtiğini izleyin:

Beğen  Facebook'taki LogosuSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir