100 Yaşındaki Adam Düğümü Kadına Bağladı, 102 – Ve Madly Aşık Oldular!


  • John ve Phyllis Cook az önce evlendi – o 100 yaşında ve 102 yaşındaydı.
  • Çift nihayet düğümü bağlamaya karar vermeden önce neredeyse bir yıldır çıkıyor.
  • Tatlı aşk hikayeleri çevrimiçi olarak yayıldı ve birçok kişiye ilham kaynağı oldu.

Gerçek aşkı bulmanın biraz zaman alabileceğini söylüyorlar ve kesinlikle son zamanlarda eşsiz aşk hikayeleri nedeniyle manşet yapan bu çift hakkında söyleyebiliriz. Evet, bu makalenin başlığından da söyleyebileceğiniz gibi, evet, 100 yaşındaki bir çocuk, hayatının aşkıyla evlenmeye karar verdi – kim önümüzdeki ay 103'e çıkacak.

John ve Phyllis, Ohio’daki kıdemli bir yaşam tesisinde yaşıyorlar ve birbirlerine aşık oldular. Yaklaşık bir yıl çıktıktan sonra, ikisi evlenme zamanının geldiğine karar verdi.

Muhabbet kuşlarıyla tanışın: John, 100 ve Phyllis, 102.

Adliyeden evlilik cüzdanı aldıktan sonra, onlarla evlenmenin mümkün olduğu söylendi ve onlar için gittiler.

Bir CNN özelliğinde, II. Dünya Savaşı gazisi olan John, “Plan değildi, ama buraya geldik ve“ Burada seninle evlenebiliriz ”dediler.”

Yani tam olarak yaptıkları şey buydu.

Aşk daha tatlıdır – üçüncü kez mi?

Bu arada, Phyllis, aşık olma fikrinin “birileri için biraz korkmuş” gibi gözükse de, gerçekte olduklarını fark ederek gerçekten birbirleri için düştüğünü söyledi. birçok yönden uyumlu.

John ve Phyllis hayatları boyunca iki eşini kaybettiler ama sonunda birbirlerini buldukları için minnettar olduklarını söylüyorlar.

Şimdi WDIV tarafından hazırlanan bu video raporunu izleyin:

Facebook'taki  Logo

tarihinde

Çiftin hikayesi, birçok haber kaynağı tarafından alındıktan sonra sosyal medyada yayıldı. Dünyanın her yerindeki Netizens, Cook’un romantik masalını sevdi ve bazıları pariteyi bile işaret ediyor, kimseye gerçek aşkı bulmak için asla geç kalmadığının bir kanıtı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir