google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Kadın Air Canada Uçuşunda Uyuyakaldı, Sonra Karanlık ve Boş Bir Uçağa Uyandı


  • Air Canada yolcu Tiffani Adams, uçuşu sırasında uykuya daldı ve ıssız bir uçağa uyanmak için şok oldu.
  • Uçağın kapısını açmayı başardı ve asfalttan 50 metrelik mesafeden çıkmasına yardım eden bir bagaj işleyicisi tarafından kurtarıldı.
  • Havayolu şu anda olayı araştırıyor.

Uçuşunuz ne kadar kısa ya da kısa olursa olsun, indikten sonra hala uykuda kalırsanız, uçakta yalnız kalmanız kesinlikle mümkün değil mi? Bu yalnızca otobüse veya trene bindiğinizde olur, çünkü durağınıza ulaştığınızda sizi uyandıracak kimse yoktur.

Görünüşe göre hayır. Bu Kanada Hava Yolcusu, Québec'ten Toronto'ya uçusundan sonra karanlık uçağa uyandığında bunu zor yoldan buldu.

Tiffani Adams 90 dakikalık uçuşta uyuyakaldı. Gözlerini açtığında, tamamen yalnızdı ve hala boş uçağın içindeki koltuğuna oturdu ve hedef havaalanına park edildi.

İniş sonrası Air Canada uçağı temizlendi.

Air Canada’nın Facebook sayfasındaki deneyimini hatırladı.

“1,5 saatlik kısa uçuşumda muhtemelen yarıdan daha az uyudum” dedi.

Birkaç saat sonra, tamamen karanlık bir düzlemde uyandı ve donmuştu. Panikinin ortasında, bir arkadaşını aramaya çalıştı ama telefonunun pili zayıftı ve derhal kapandı. Şarj etmek istedi ama elbette uçağın elektriği kesildi.

Sorunları daha da kötüleştirmek için Adams, kaygı bozukluğu yaşadığını, bu yüzden çilesini daha da korkutucu hale getirdiğini ortaya koydu. Uçağın kokpitine ulaşmayı başardı ve bir meşale bulabildi. Işığı kullanarak, uçağın ana kapısına ulaştı, yalnızca aşağıdaki ayağı asmak için 50 metrelik damlayı keşfetmek için.

Bacakları kapıdan sarkarken yere oturdu. Meşaleyi kimsenin dikkatini çekmek için kullandı. Sonunda onu kurtarmaya gelen bir bagaj işleyicisiydi.

“Beni uçakta nasıl bıraktıklarını soruyor, şokta. Aynı şeyi merak ediyorum (koltuğum bir santim geri döndüğünde veya tepsim düştüğünde uçuş ekibi dikkat çekiyor, ama yine de bir kişiyi kaçırdınız hala koltuğuna oturdu ve hepsi eve mi döndü?!?!), ”diye hatırladı.

Bagaj taşıyıcısı uçaktan çıkmasına yardım etti ve havaalanı binasına kadar eşlik etti. Oradan, Air Canada personeli tarafından karşılandı.

Air Canada olayı doğruladı. Bir sözcü, havayolunun şu anda olayı araştırdığını ve Adams ile temas halinde olduklarını açıkladı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir