google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

İyi Davranmış Deniz Aslanı, Balıkçıların Ona Atıştırmasını Sabırla Beklemektedir


  • Büyük deniz aslanı, balıkçıların avlarını hazırlarken izlerken büyüklüğü ve sabrı için viral oldu.
  • Hasta yaratık, erkekler çalışırken mesafesini korudu ama hemen atıştırma zamanı geldi.
  • İnsanların “boğucu su doggo” unu alamadıkları için video yayıldı.

Hayvanlar, insanlardan biraz daha iyi olduklarını kanıtlamaya devam ediyorlar. Bir sevimli deniz aslanı bir balık pazarında gerçekten iyi bir çocuk olarak tespit edildi. Devasa yaratık, balıkçılar ona atıştırması için birkaç balık vermeden önce avlarını boşaltırken sabırla bekledi.

Deniz aslanı, Arjantin'in Buenos Aires bölgesindeki Mar Del Plata limanında görüldü. Videoda, balıkçılar yakaladıkları balıklarla çalıştıklarında hayvan sabırla izledi. Büyük yaratık, balıkçılar arasında saygılı bir mesafe bıraktı, ancak erkeklerin neredeyse bittiğini fark edince hemen yaklaştı. Balıkçılardan biri daha sonra deniz aslanına bir balık fırlattı.

Aşağıdaki harika videoyu izleyin:

Facebook'taki  Logosu

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, video açıkça belli ki iyi beslenen deniz aslanlarından yeterince alamadığı için sosyal medyada yayıldı. Netizens, balıkçıların muhtemelen yaratığa bol miktarda atıştırmalık vermekten zevk aldıklarına dikkat çekti. Bütün bu ücretsiz muameleler deniz aslanının “tıknaz” olmasına ve yerel balıkçılar ile dost olmasına neden olmuş olabilir.

İyi kalpli bir yaratık aslında bölgeye özgü olan Güney Amerika deniz aslanı. Üreme kolonileri Uruguay'ın Lobos adasında, Arjantin'deki Peninsula Valdesinde ve Falkland Adaları'nda bulunabilir. Bununla birlikte, bu akıllı deniz aslanı, balıkçıların kazanabileceği en yeni arkadaşlar olduğunu keşfetmiş olabilir, çünkü her zaman onun için fazladan balık bulundururlar.

Bu balıkçılar kesinlikle yeni bir arkadaş edindiler.

Umarım, Mar Del Plata’nın deniz aslanları sağlıklı olmaya devam edebilir. Bilim adamları daha önce bölgede yaşayan deniz aslanlarının sistemlerinde toksik kimyasallar bulunduğunu keşfetmişlerdir.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir