google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Hayatla Bittiği Gibi Uyuyan Sevimli Köpek Yavrusu Viral Ediyor


  • Sevimli bir köpek yavrusu, kestirdiği benzersiz yoldan dolayı interneti ele geçiriyor.
  • Shih Tzu’yu kaydırmak, bacakları yere dümdüz sırt üstü yatmayı tercih ediyor ve genellikle kesinlikle yaşamla bitmiş görünüyor.
  • Pup, Instagram'da 114.000'den fazla takipçisi ile birlikte viral oldu.

İnternet, hepsi çok iyi kız ve erkek olan çok sayıda sevimli köpek yavrusu ile doludur. Bununla birlikte, belirli bir köpek, sıradışı uyku pozisyonundan dolayı viral hale gelir. Sevimli yavru sırt üstü uyumaktan hoşlanıyor ve her zaman hayatla bitmiş gibi görünüyor, bu yüzden insanların fotoğraflarını ve videolarını sevmesi şaşırtıcı değil.

Sevimli küçük Shih Tzu köpek yavrusu Paningning olarak adlandırılmıştır ve Filipinlerli Janess Cua'ya aittir. Cua ilk olarak Facebook'ta tatlı köpeğinin bir fotoğrafını paylaştı, netizens hemen Paningning'e ve uyumayı sevdiği sevimli yola aşık oldu. O zamandan beri, Cua, şimdi 114.000'den fazla takipçisi olan poşeti için resmi bir Instagram hesabı oluşturdu.

Sonunda bugünün işleriyle işiniz bittiğinde
Rahatsız edilmeden kestirmeye çalıştığınızda.

Cua'ya göre, Paningning her zaman sırtında yattı. Sevimli yavru hiçbir zaman başka bir şekilde uyumaz ve hayranların yeterince alamadığı harika bir alışkanlıktır.

Paning, başlangıçta Filipino’da “parlak” anlamına gelen “Maningning” olarak adlandırıldı. Bununla birlikte, Cua’nın kızı, yavru köpeğe “P” harfiyle başlayan bir isim alma konusunda ısrar etti ve “Paningning” i seçtiler.

Kardeşleriyle birlikte sevimli uyuyan usta.

Çoğu yavru gibi, Paningning uyumaktan ve yemek yemekten hoşlanıyor. Küçük köpek kesinlikle çoğu insan için ruh hayvanıdır!

Bu tatlı küçük yavrudan yeterince alamazsanız, Instagram veya Facebook'ta Paning'i takip edebilirsiniz. Ayrıca bazı harika Paningning ürünleri satın alarak sevginizi daha da artırabilirsiniz.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir