google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

97 Yaşındaki ABD Gazisi İkinci Dünya Savaşı Sırasında Aşık Olduğu Fransız Kadını Yeniden Bir Araya Getirdi


  • II. Dünya Savaşı gazisi, D. anlat.
  • Küçük bir köyde bir Fransız kıza aşık olduğunu, ancak onu bir daha hiç göremediğini açıkladı.
  • Neyse ki, kadın izlendi ve sevenler nihayet ilk tanışmalarından 75 yıl sonra bir araya geldiler.

Harika bir aşk hikayesi için bu nasıl? Bir zamanlar II. Dünya Savaşı sırasında görev yapan 97 yaşında bir Amerikan gazisi hayatının aşkıyla yeniden bir araya geldi. Nonagenarian, 75 yıl önce âşık olduğu 92 yaşındaki Fransız bayanın yeniden bir araya geldiğini bilmek beni çok mutlu etti.

KT Robbins, 1944'te kuzeydoğu Fransız kasabası Briey'de ABD Ordusu tarafından görevlendirildiği sırada sadece 24 yaşındaydı. Evden uzakta olduğu için üzülmesine rağmen, yakında yerel olarak 18 yıl boyunca aşık oldu. yaşlı kız Jeannine Ganaye. İkisi iki ay boyunca Robbins köyü terk etmek zorunda kalana kadar mutluydu, ancak Jeannine için geri döneceğine söz vermeden önce. Bugün, son toplantısından 75 yıl sonra verdiği sözünü yerine getiriyor.

Robbins’in hayatının aşkıyla bir araya gelmesi 75 yılını aldı.

Savaştan sonra, Robbins ABD’ye geri gönderildi ve Briey’e geri dönme şansı hiç olmadı. Bununla birlikte, Lillian adında bir bayanla tanıştı ve evlendi ve 70 yıl birlikteydi. Ne yazık ki, Lillian 2015 yılında vefat etti.

Jeannine, Robbins'i uzun süre bekledi, ama sonunda 1949'da evlendi. Beş çocuğu var ve şimdi Jeannine Pierson ismiyle gidiyor. Yine de, geri dönmeyi vaat eden yakışıklı genç asker hakkında düşünmeye devam etti.

Robbins ve Pierson genç yaşlarında.

Neyse ki, iki sevgili kısa bir süre sonra Normandiya'daki D-Day'ın 75. yıldönümü sırasında tekrar bir araya geleceklerdi. Robbins katılımdaydı ve gazetecilere hikayesini anlattı. Şaşırtıcı bir şekilde, Pierson'u izlemeyi başardılar ve uzun zamandır beklenen birleşmeyi ayarladılar.

Pierson, Robbins’in sonunda geri döndüğüne inanamadı.

Robbins ve Pierson arasındaki birleşme kısa sürdü, ancak ikisi kesinlikle gazetecilerden kaçtı. "Seni her zaman sevdim. Kalbimden asla çıkmadın, ”dedi sevgili, erkeğiyle bir araya geldiği için mutluydu.

Robbins yakında ayrılmak zorunda kaldı böylece D-Day etkinliğine katılabilirdi. Ancak dul, dul çocukluğuna bir kez daha kavuşacakları konusunda tatlım sözü verdi

Aşağıdaki inanılmaz birleşmeyi izleyin:

Facebook'taki  Logo

tarihindeSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir