“Gladyatör 2”, Orijinal Filmden 25 Yıl Sonra Gerçekleştiğini Doğruladı


  • Sevilen 2000 filmi, Maximus Decimus Meridius'un ölümünden iki yıl sonra devam eden bir devam filmi çekiyor.
  • Ridley Scott, zalim imparator Commodus'un yeğeni Lucius'un hikayesini izleyebilecek filmi yönetmeye dönecek.
  • Russell Crowe, İspanyol rolünü benimsemedi.

Russell Crowe’un dünyaya Gladyatör’de eğlendirilip eğlenilmediğini sormasından bu yana neredeyse 20 yıl geçti. Şimdi sevgili Ridley Scott filminin devamı teyit edildi ve Maximus'un zalim Commodus'u yenmesinden 25 yıl sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

Beklenmedik bir netice daha önce Kasım 2018'de açıklanmış ve o zamandan bu yana daha fazla güncelleme olmamıştı. Neyse ki, yapımcılar Laurie MacDonald ve Walter F. Parkes, Gladyatör 2'nin zaten geliştirilme aşamasında olduğunu ve senaryo üzerinde çalışacak bir yazar bulduğunu ortaya çıkardı.

Russell Crowe “Gladyatör” te saldırdı

Laurie MacDonald ve Walter F. Parkes şu anda yeni filmlerini tanıtıyorlar Men In Black: International ancak çift bir sonraki projeleri için açıkça heyecanlı. Gladyatör 2 hakkında sorulduğunda, üreticiler şu anda geliştirilmekte olduğunu itiraf ettiler.

“Ridley [Scott] ile çalışıyoruz, bu meşru bir şekilde hissetmediğimiz sürece dokunmayacağımız kişi. MacDonald, “İnanılmaz bir yazarla da çalışıyoruz, Peter Craig,” dedi.

“Hikayeyi 30 yıl sonra… 25 yıl sonra alır” dedi Parkes.

Peter Craig, Açlık Oyunları: Mockingjay – 1. Bölüm ve 2 ve ayrıca 12 Strong Chris Hemsworth’un başrol oynadığı çalışmalarıyla ünlü. Gladiator 2'ye ek olarak Craig, başka bir yüksek profilli devam filmi için senaryo yazıyor Top Gun: Maverick .

Lucius'un bir şekilde amcasını kesin ölümden kurtardığı konusunda güzel bir hatırlatma.

Facebook'taki  Logo

gibi

İlk Gladyatör filmi 2000 yılında gösterime girdi ve İmparator tarafından kendisini başarılı olarak seçmesi için seçilen bir general olan Russell Crowe’dan Maximus’u izledi. Bununla birlikte, imparator, Maximus'un ailesini de öldüren kendi oğlu Commodus (Joaquin Phoenix) tarafından öldürülür. Maximus'un hayatta kalmasına rağmen, kölelik tarafından alındı ​​ve ünlü bir dövüşçü olmadan önce bir gladyatör eğitmenine satıldı.

Gladyatör 2'nin öncülüğü henüz açıklanmadı, ancak Lucius’un imparator olarak saltanat döneminde gerçekleştiğine inanılıyor. Orijinal filmde, Lucius Commodus’un yeğeni ve kız kardeşi Lucilla’nın oğlu. Lucius, Maximus'a hayrandı ve devam filminde düşmüş gladyatörü onurlandırmaya devam etmesi mümkün.

‘Gladyatör 2’ geliyor, eğlendirmiyor musun?

Facebook'taki  Logo

gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir