Çift, Alyans Yerine Eşleşen Parmak Dövmelerini Alır


  • Filipinli bir çift olan John Paul Rivera ve Mimi Miaco, eşsiz düğünlerinden dolayı viral ün kazandılar.
  • Düğünleri için yüzükleri atladılar ve dövmelerle eşleştiler.
  • Netizens bu konsepti sevdi, çünkü sadece ucuz değildi, ancak 'yüzükler' sonsuza dek çiftle kalacak.

Alyanslarla ilgili problemin ne olduğunu biliyor musunuz? Sık sık gülünç pahalılar ve küçük boyutlarından dolayı, dikkatli olmazsanız onları kaybetmek gerçekten çok kolay.

Filipinler'deki bir çift bu ikilem için mükemmel çözümü buldu ve onlara bir servete bile mal olmadı. Bunun da ötesinde, her zaman “halkaları” vardır ve kesinlikle onları asla yanlış yere koyma korkusu duymazlar.

John Paul Rivera ve Mimi Miaco, düğünleri için ellerinden geldiğince geleneği parçalamaya karar verdi. Çiçek süslemeleri, peçe veya jartiyer yoktu ve evet, alyans yoktu. Çiftin yerine yüzük parmaklarıyla dövmeleri eşleştirdi.

Bir Kadın Ağı özelliğinde, Mimi neden pahalı mücevherler yerine deri sanatına gittiklerini açıkladı.

Mimi dedi ki:

“Taahhüdümüzü temsil etmekten bahsediyorsak, dövmeler bizim için çok doğru hissettirdi – banyo yapsak, hastalanıp ölsek bile, bizde.

“Bir halka tasarımı düşünürken, [we thought] bir sonsuzluk simgesi çok yaygındı. Ve “sonsuza dek” veya “her zaman” seçmek yerine, ona iyi bir yüzüğü olan bir Tagalog kelimesi düşündük: “palagi.” ”

Mimi'ye göre, dövmeler Manila merkezli sanatçı Kat Fallaria tarafından yapıldı ve sadece bunun için 2.500 Php (48 USD) ödediler.

Gelinlik için gelince, o da tipik dışında. Pratik bir şey aldı ve sonra kişiliğine uyacak şekilde özelleştirdi.

O paylaştı:

“Başlangıçta rüya gibi bir gelinlik elbisem yoktu, ama elbisemin ucuz, rahat ve tamamen beyaz olmamasını istediğimi biliyordum…

“Elbise basitti, bu yüzden onu almak için sadece bir hafta bekledim ve boyamam üç saatimi aldı. İlk başta çok korkmuştum, ama düşündüğümden daha iyi çıktı.

“Dalgalar merkezli bir tasarım seçtim, çünkü deniz gibi sakin olabilirim. Huzursuz olabilirim ve yalnızca bunu kabul etmeyen ama onunla dolaşan biriyle evlendiğim için kutsandım. Ayrıca kocamın kravatını bulutlarla boyadım. İkimiz de doğa severiz, bu yüzden giydiklerimizi de yansıttık. ”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir