google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

3 Yaşındaki Kız, “Rahibe” yi Doğum Günü Teması Olarak Seçti


  • Küçük bir kız, “Rahibe”
  • Büyükannesinin evindeki filmi izledikten sonra, Lucia doğum günü için teması olarak istedi.
  • Kuzeni, sosyal medyada bazı fotoğraflar yayınladı ve hızlı bir şekilde viral oldu.
  • “Rahibe” oyuncusu Bonnie Aarons Lucia'ya cevap verdi.

Prenses temalı doğum günü partilerinin bitmeyen geçit töreni biraz monotonlaşıyorsa, küçük bir kızın bir çözümü vardır. Normdan bazı şeyleri oldukça ilginç bir şekilde değiştirmeye karar veren 3 yaşındaki benzersiz Lucia ile tanışın.

Lucia ilk önce büyükannesinin evinde “Rahibe” yi gördü ve hepsini izlemek için ısrar etti. Daha sonra, annesinin verdiği filmde doğum günü partisi temasının olmasını istedi. Bu oldukça sıradışı ve harika bir şey olduğu için, internet gerçekten hikayeye katlandı. Aslında, Lucia bile “Rahibe” den bir yanıt aldı.

Her şey Andrea adlı bir internet kullanıcısı kuzeninin doğum gününden bir fotoğraf paylaştığında başladı, genç şöhret siyah peçe ve zombi benzeri bir makyaj yaptı. Beklenmeyen tema netizens gelen çok dikkat çekti ve hızla viral gitti.

Lucia’yı bir arkadaşıyla poz veren ve aynı zamanda makyaj yapan bir imajıyla izledi ve şöyle yazdı: “Eğer birileri evet merak ediyorsa, arkadaşları da temaya katıldı.”

Andrea röportajda şöyle dedi:

“Parti temasını ilk gördüğümde çok gülüyordum, ilk başta bir şaka olduğunu düşündüm ama Lucia'nın Rahibe'ye dayanmakta ısrar ettiği ortaya çıktı.”

Andrea başka bir röportajda paylaştı:

“Ailesi bunu hiç sorgulamadı, bu temayı istemesini çok desteklediler, çünkü özellikle Lucia çok ısrarcıydı. Pinata ve pastayı bu özel gün için özel kılmak için yola çıkmak zorunda kaldılar, çünkü hayal edebileceğiniz gibi, bunlar popüler talepler değil. ”

Corin Hardy’nin yönettiği “The Nun” Eylül 2018’de piyasaya sürüldü ve “The Conjuring 2” den bir bölüm olarak gösterildi. Filmin etrafında yer aldığı Valak karakteri James Wan'ın hit korku filmine son saniyelik bir ekleme yapıldı.

İzleyiciler, aktris Bonnie Aarons'ın canlandırdığı karaktere gerçekten tepki verdiler ve Warner Bros, oyundaki düşüşle ilerlemeye karar verdi.

Lucia’nın temasını öğrendikten sonra, Bonnie genç korku fanatiğini selamlamak için Twitter’a gitti.

O yazdı:

“Doğum günün kutlu olsun Lucia !!! Her gün mutlu !! ”

Bir rapora göre, “Rahibe” oyuncusu Lucia'ya hediye göndermeyi teklif etti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir