google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Kilo Vermeye Baskı Yapan, Dinlemeyen ve Hala Başarısız Olan 8 Ünlü


Hollywood'un çok görünüşlü bir yer olduğu yaygın bir bilgidir. Bununla birlikte, eğer bir kişi burada başarılı olmak isterse, belirli bir fiziksel standarda bağlı kalmaları gerekecektir.

İşte size bir şey: Ünlüler bile ağırlıklarıyla mücadele ediyorlar. Ayrıca, bazıları sadece bir kaç kilo kaybetme noktasını görmüyor. İşte kilo vermek için baskı altında olan, fakat dinlemeyen ve hala başarıya ulaşan sekiz yıldız.

1. Jennifer Lopez

Bugün, Jennifer Lopez birçok kadın için uygun bir ürün. Ama her zaman böyle olmadı. InStyle'a verdiği röportajda, 49 yaşındaki aktris, şarkıcı, dansçı ve yapımcı, kariyerinin başında, birkaç kilo vermesi gerektiğini ima eden birçok insan olduğunu söyledi.

İyi bir şey J. Lo, başkalarının görüşlerini önemseyen ve baskıya girmeyen bir kişi değil.

2. Amber Tamblyn

Amber Tamblyn, Gezgin Pantolonun Kardeşliği'nde ana karakter oynadı ve yükselen genç bir yıldız olarak adlandırıldı. Ajansı, o sırada onu aradı, başarısını tebrik etti ve kilo vermesi gerektiğini söyledi. Bu durum Amber’ın kendine saygısı üzerinde gerçekten kötü bir etki yaptı.

Bugün, 36 yaşındaki Amerikan şair ve aktris #TimesUp hareketini destekliyor ve farklı alanlarda kadın hakları için mücadele ediyor.

3. Misty Copeland

Misty Copeland, Amerikan Bale Tiyatrosu'ndaki ilk Afrika kökenli Amerikalı balerin olan bir balerin. Kariyerinin başında, eleştirmenlerin balerinler vücutlarının bale estetiğine uyması gerektiği iddiasıyla kilo vermek için baskı yapıldı.

Baskı Misty'yi çok etkiledi ve sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamaya başladı. Neyse ki, bu zorlukların üstesinden gelmeyi başardı ve hiçbir şeyin gerçek yetenekleri durduramayacağını kanıtladı. 2015 yılında, Misty Copeland kendini en etkili 100 kişinin listesinde buldu.

4. Ashley Benson

Ashley Benson, birçok kadının sahip olmayı seveceği harika bir fiziğe sahip olmasına rağmen, oyuncu Tinseltown'da şişman olarak kabul edildiğini açıkladı. “Sevimli Küçük Yalancılar” yıldızına, 2 yaşında olmasına rağmen, belirli roller için fazla kilolu olduğu söylendi.

Ashley kilosunu umursamıyor ve bir kişinin ihtiyaç duymadığını hissetmediği takdirde tek bir kilo vermesi gerekmediğini düşünüyor.

5. Ashley Graham

Ashley Graham ünlü bir büyük beden manken ve her bedenden kadınlar için bir ilham kaynağı. Bununla birlikte, Ashley kendi özgüveniyle ilgili problemleri vardı.

Çocukluk döneminde, diğer çocuklar Ashley'e gülerdi ve ailesi ona her zaman çok tombul olduğunu söylerdi. Ancak bu durumlar ve ajanlarının ipuçları Ashley Graham'ın kendisini almasına neden oldu ve modelleme dünyasının sıska kızlar için münhasır olmadığını kanıtladı.

6. Kelly Clarkson

Kelly Clarkson her zaman kilosu nedeniyle eleştirildi. Kızına doğum yaptıktan ve birkaç kilo daha kazandıktan sonra, sosyal medya üzerinde daha da acımasız eleştirilerle karşılaştı. Ancak 37 yaşındaki şarkıcı, söz yazarı ve televizyon kişiliği bu görüşlerin hayatını etkilemesine izin vermedi.

2018 yılında Clarkson'a tiroid hastalığı teşhisi kondu ve 45 lb kaybetmeyi başardı. Ancak zayıflama, zayıf olmak istediği için değildi, sadece sağlıklı gıdalara daha fazla dikkat ediyor.

7. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence, kıskançlığa değer bir vücuda sahip. Bazı kadınların taklit etmek için bıçağın altına gireceği kavisleri var. Ancak inanılmaz fiziğine rağmen, Lawrence onun türünün Hollywood'daki norm olmadığını paylaştı.

Jennifer, İngiliz Harper's Bazaar'a verdiği röportajda Jennifer, herkesin çok az kilo aldığını, bir kadının normal kilosu olduğu zaman, “Ah, düzgün vücutlu” olduğunu söylüyor. Birisini TV'ye şişman çağırmanın yasadışı olması gerektiğini düşünüyor.

8. Tyra Bankaları

Tyra Banks kesinlikle tarihteki en popüler modellerden biri. Ancak, kitle iletişim araçları ve modelleme dünyasında acımasız zorbalıklarla baş etmek zorunda kaldı. Bir dergi “Tyra Porkchop” başlıklı bir plajda bir mayodaki Bankaların bir fotoğrafını gönderdiğinde bir durumu hatırlaması hala acı verici. Milano'daki bir gösteri sırasında, iki terzi ona yağ diyordu. Moda tasarımcıları bile kalçalarından dolayı Tyra ile çalışmayı reddetti.

Bugün, birinin annesi her yaştan ve her şekilden insanlara ilham veriyor. Sports Illustrated: Swimsuit Edition için bir mayoda fotoğraf çekimi yaptı. Tyra'ya göre, bu resimler yeterince iyi olmadıklarını duymuş olanlara adanmıştır.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir