google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Joe Jonas Neredeyse Sophie Turner'ın 'Thrones Game' Bedeni'ni Öldürdü, Çünkü Neredeyse İkizler Oldu


  • Sophie Turner, Joe Jonas'ın fotoğrafını çifte öpüştüğü için utanç verici bir hikaye paylaştı. çok benzer.
  • Laura Butler, Thrones Game'in son sezonunda Turner’ın stand-in sıfatıyla görev yaptı.
  • İkisi o kadar benziyor ki, Thrones Game bile mürettebat onları birbirine karıştırıyor.

Joe Jonas’ın dünyadaki en şanslı adamlardan biri olduğuna dair çok az şüphe var. Ne de olsa Sophie Turner ile evli. Bununla birlikte, Jonas'ın Game of Thrones setinde kendi karısına vücudundan iki katını ayırmakta bazı sorunlar yaşadığı anlaşılıyor. Turner az önce kocasının kadını öpmeye çalıştığını açıkladı, çünkü birbirlerine çok benziyorlardı.

Sophie Turner kısa süre önce kendisine çok benzeyen çift fotoğrafının, Taht Oyunları 'un oyuncu kadrosu ve ekibinin bile çoğu zaman birbirleri için yanıldığını ortaya çıkardı. Fakat bu iki kadın ne kadar benzer? Turner'ın kabul ettiği gibi, kendi kocası sette cesedi iki kez öpmeye çalıştı.

İki katı görmüyorsunuz, bu Sophie Turner ve “Taht Oyunları” fotoğrafı iki katı!

Turner, Smallzy’s Surgery podcast’inde misafirken utanç verici bir hikayeyi paylaştı. Dedi ki:

On Thrones Game'de, İnsanların benim gibi çektiği için çifte çekecekleri bir çifte fotoğrafım vardı. Bu delilikti. Joe bile bir noktada onun yanına gitti ve ona bir öpücük vermeye çalıştı, ve sonra, gibiydi, ‘Ah, özür dilerim! Sophie değil! '

Söz konusu kadın, Belfast merkezli bir öğrenci olan Laura Butler. Final sezonun çekimleri sırasında Taht Oyunları 'da Sophie Turner’ın stand-in ve fotoğraf çifte olarak görev yaptı.

Butler, Turner’a o kadar benziyor ki, bazı “Thrones Game” ekibi üyeleri yanlışlıkla Turner’ın nişanını kutladı.

Butler’in işi prova sırasında ayakta durmasını gerektiriyor, böylece ekip kamera açılarını ayarlayabiliyor ve aydınlatmayı doğru yapabiliyordu. Dark Phoenix yıldızı ayarlanmadığında Sansa Stark'in kostümünü çeken uzak çekimlerde Turner'ın yanında duruyor.

Sarışın olan Turner'ın aksine, Butler doğal bir kızıldır.

Butler’ı o zamanki kız arkadaşı ile karıştırdığı için Joe Jonas’ı gerçekten suçlayamayız. Neyse ki, fotoğrafı çiftin üstüne büyük bir öpücük koymadan önce hatayı fark etti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir