Konuşmacı Yürüyor “Kesinlikle Sevimli Videoda Babamla Konuşuyor”


  • Yeni bir viral videoda bir baba ve konuşkan bebeği arasında sevimli bir konuşma var.
  • Yürümeye başlayan çocuk saçma sapan konuşmaya devam ediyor, ancak hasta babası çocuğun ne dediğini tam olarak biliyormuş gibi cevap vermeyi asla başaramadı.
  • Video, sosyal medyada bir milyondan fazla kez paylaşıldı.

Bebekler doğru şekilde iletişim kuramayabilir ancak bu kesinlikle denemelerini engellemez. Örneğin, özellikle konuşkan bir yürümeye başlayan çocuk, televizyon izlerken babasıyla konuşmaya çalışıyordu. Şaşırtıcı kısmı, babası küçük çocuğun ne dediğini tam olarak anlıyor gibi görünüyor ve hepsi kesinlikle çok güzel bir videoyla sonuçlandı.

Video, Facebook'ta paylaşıldı ve baba, bebekle televizyonda bir şeyler izlerken normal bir insan gibi konuşmasıyla başladı. Şaşırtıcı bir şekilde, yürümeye başlayan çocuk düzgün cevap veriyor gibi görünüyor. Mesela, baba “Bunu anladın mı?” Diye sorduğunda oğlu hızlı bir şekilde “Naw” diye cevap verir. Ondan sonra, bebek gösteri hakkındaki düşüncelerini belirttiği için göründüğü gibi düpedüz şirinleşir.

Aşağıdaki komik videoyu izleyin:

gibi

 Logo

 Facebook'ta

Aynı anda hem eğlenceli hem de komik ve yürümeye başlayan çocuk babasının söylediği her şeye nasıl tepki verdiğini açıkça görüyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, insanlar onu seviyor, videonun viral hale gelmesine neden oluyor.

Video, bebeğin annesi Shanieke Pryor tarafından yayınlandığından bu yana bir milyondan fazla kez paylaşıldı. Söylemeye gerek yok, internetin bugünlerde ihtiyaç duyduğu tamamen sağlıklı içerik.

Bu sevimli ikili şimdi virallaşıyor!

İlginç bir şekilde, sevimli bir videodan daha fazlası, aynı zamanda bebeklerle nasıl iletişim kurulacağının mükemmel bir örneği. Uzmanlar, bebeğiniz konuştuğunda cevap vermenin önemli olduğunu iddia ediyor. Tamamen saçma sapan olsalar bile, bebeklerine cevap vermek bebeği konuşmanın nasıl işlediğini öğrenmeye teşvik eder. Buna ek olarak, aynı şekilde çocuğun nasıl daha erken konuşabileceğini öğrenmesine de yardımcı olabilir.

Uzmanlar aynı zamanda ebeveynleri “bebek konuşmasından” kaçınmaları ve normal bir kişi gibi bebeklerle konuşmaları için teşvik ediyor. Bunun, çocuğun büyüdükçe iletişim becerilerine yardımcı olabileceği bildiriliyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir