“Taht Oyunları”, En Çok Para Kazanan Kim Kazandı Net Değer


“Taht Oyunları”, televizyon dünyasına yeni bir bar kurarak, eğlence dünyasını tartışmaya yöneltti. Şovun oyuncu kadrosunun dünya çapında tanınması göz önüne alındığında, yıldızlar tam olarak ne yapıyor?

HBO hit serisi çoktan kapanmış olabilir, ancak bu artık oyuncuların oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgi edinmek istemediği anlamına gelmiyor. Aslında, bugüne kadar en çok sorulan sorulardan biri, en iyi bilinen oyunculardan her birinin ne kadar kazandığı? Birçoğu hit TV şovunda yaptıkları işten milyonlarca kişi edindi ve işte bunlardan 15 tanesi.

15. Nathalie Emmanuel (Missandei) – 1 milyon dolar

Nathalie Emmanuel’in karakteri Missandei, 3. sezonunda ilk kez ortaya çıktı. Bütün mevsimler için, Nathalie yaklaşık 1 milyon dolar kazandı.

14. Alfie Allen (Theon Greyjoy) – 2 milyon dolar

Theon Greyjoy’un karakteri ilk sezondan bu yana gösteride bulundu. Son sezonda, oyuncu Alfie Allen, bölüm başına yaklaşık 100.000 dolar aldı ve gösterinin tamamı için yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

13. Conleth Hill (Varys) – 2 milyon dolar

Conleth Hill’in kazancı 7-8. Sezonlarda bölüm başına yaklaşık 100.000 dolardı. Oyuncu, tüm şov için yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

12. Gwendoline Christie (Tarth Brienne) – 3 milyon dolar

Kral’ın Muhafızları’nın ilk Lord Komutanı ve ilk Bayan Gecesi Tarth’in kralı 2. sezonda ortaya çıktı. Tarth’ın Brienne’ini canlandıran Gwendoline Christie, bütün mevsimlerde 3 milyon dolar kazandı.

11. Iain Glen (Jorah Mormont) – 3 milyon dolar

Westeros'tan kovulan bir şövalye Jorah Mormont, 1. sezonda geri döndü. İskoçyalı aktör Iain Glen, yaklaşık 3 milyon dolar kazanmayı başardı.

10. Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) – 4 milyon dolar

Isaac Hempstead Wright, gösteriye Bran Stark olarak katıldığında sadece 10 yaşındaydı. Şimdi, 19 yaşında ve Game of Thrones onu 4 milyon dolara getirdi. 7. ve 8. sezonlarda, oyuncu bölüm başına 175.000 dolar kazandı.

9. Sophie Turner (Sansa Stark) – 6 milyon dolar

Sophie Turner, Sansa Stark rolünü oynayarak Game of Thrones'ta profesyonel oyunculuk yaptı. Kısa süre önce kendisi ve eş yıldızı Kit Harrington arasındaki ücret farkı hakkında konuştu. Sophie'nin bölüm başına 150.000 dolar kazandığı ve bunun 6 milyon dolarlık bir net değeri olduğu bildiriliyor

8. Maisie Williams (Arya Yıldız) – 6 milyon dolar

Belki de en ateşli GoT karakteri, aktris Maisie Williams tarafından canlandırılan Arya Stark. Kardeşi şovda oynayan Sophie Turner gibi, Maisie de rolünü üstlendiğinde oyunculuk dünyasında yeniydi. 8 mevsim boyunca kazancını bölüm 150.000 dolardan bölüm başına 210.000 dolara çıkardı.

7. Natalie Dormer (Margaery Tyrell) – 6 milyon dolar

Natalie Dormer, 2. sezonda Margaery Tyrell olarak belirdi ve 6. sezonda ölene kadar en ilginç karakterlerden biriydi. Aktris 6 milyon dolar kazandı.

6. Rory McCann (Sandor Clegane) – 6 milyon dolar

Hound olarak da bilinen Sandor Clegane, sezon 1'de ortaya çıktı. Gösteri İskoçyalı aktör Rory McCann'ı 6 milyon dolar civarında kazandı.

5. Lena Headey (Cersei Lannister) – 9 milyon dolar

Beş yıl önce, Lena Headey bölüm başına yaklaşık 150.000 dolar kazandı, ancak daha sonra kazancı bölüm başına 300.000 $ 'a yükseldi. 8. sezonda, oyuncu bölüm başına 1,2 milyon dolar kazandı.

4. Kit Harington (Jon Snow) – 12 milyon dolar

Kit Harrington’ın karakteri Jon Snow 2013’ten önce 5. sezonda en popüler değildi ve bölüm başına 300.000 dolar kazandı. 7. sezonda, bölüm başına 500.000 dolar kazandı ve 8. sezonda 1.2 milyon dolar aldı.

3. Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) – 13 milyon dolar

Emilia Clarke, Daenerys Targaryen (aka Khaleesi, yani Dragons'ın Anası, Zincirlerin Kırıcısı) olarak oynadı ve bölüm başına 500.000 $ 'lık pazarlık eden Thrones Game'in beş önde gelen üyesinden biri. yedinci ve sekizinci sezonları için maaş. 7. sezondaki yedi bölüm ve 6. sezondaki altı bölümle anlaşma, Clarke'ın şovun son iki sezonu için 6.500.000 $ 'ı etkileyici bir şekilde netleştirerek netini 13 milyon dolara çıkardı.

2. Peter Dinklage (Tyrion Lannister) – 15 milyon dolar

Peter Dinklage’ın kazancı bölüm başına 150.000 dolardı. HBO kanalıyla müzakere sürecinden sonra, bu miktar 300.000 $ 'a yükseldi ve ardından diğer A-list aktörleri gibi bölüm başına 1.2 milyon $' a yükseldi.

1. Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – 16 milyon dolar

Jaime Lannister'ı oynayan Nikolaj Coster-Waldau, aynı zamanda, Thrones Game'in son iki sezonu için bölüm başına 500.000 dolarlık maaş alan beş baş aktörden biri. Clarke gibi, son iki mevsim için yaptığı maaş, 6.500.000 $ 'lık etkileyici oldu ve net, yaklaşık 16 milyon dolar oldu.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir