Moon Brows Creator Fikirle Nasıl Karşılaştığını Açıkladı


  • Kaşlar son yıllarda modanın önemli bir parçası haline geldi.
  • İnsanlar kaşlarını kullanarak trendlere başladılar.
  • Sonuncusu Ay Kaşları olarak adlandırılıyor, ancak diğer trendlerden çok farklı.
  • Yaratıcı, Ay Kaşlarının neyle ilgili olduğunu açıklar.

Kaşlar eskiden yüzümüzün bir parçasıydı – gerçekten onları umursamıyoruz. Ancak, kaşlar bugünlerde modanın çok büyük bir parçası haline geldi.

Çoğu insan hala “mükemmel” kaşları yaratmaya çalışırken, diğerleri yeni trendler başlatmaya başlıyor – Ay Kaşlarında ipucu. Göründüğü kadar tuhaf, aslında bir şey. Şimdi, yaratıcı, yaptığında ne düşündüğünü açıklar.

Hayley Bui, 500 bin kişiyi takip eden bir Instagram etkileyicisidir. Aynı zamanda Hayley Kozmetik'in kurucusudur. En önemlisi, Hayley, Ay Kaşlarının sahibidir.

Bununla birlikte, bu kredi Moon Brows’u yaratmadığı gibi Hayley’ye ait değil, kendi model ajansı Skyz Agency’yi yöneten 20 yaşındaki bir çocuğa ait. Photoshop uzmanı Stefan James başlangıçta ajansına SkyzEditz düzenleme sayfası olarak başladı.

Dedi ki:

“Kaş trendleri gibi etkileyici düzenlemeler yapmaya başladı, ancak düzenlemeleri yaptığım modellerle harika arkadaşlar ve bağlantılar kurdum ve şimdi onları kişisel olarak yönetiyorum.”

Peki gerçekçi görünen ay kaşları Hayley’in yüzünde nasıl geçti? Instagram yıldızı ve Stefan, gerçek hayatta iyi arkadaşlar.

Devam etti:

“Bu fikri oluşturmak için yakın arkadaşlarım Hayley Bui ile çalıştı. Ay'ı seviyor ve nişanlısı Eric'in de birbiriyle uyuşan dövmelere sahip olması. Ben sadece [an] kaş stiline çevirdim, çünkü düzenleme benim işim. ”

Tıpkı diğer eğilimler gibi, Ay Kaşları da herkes için değil. Fakat sadece biraz garip olduklarından, bu diğer insanların denemeyeceği anlamına gelmez.

Stefan paylaştı:

“[The brows have] çılgınca karışık bir tepki aldı, bazı insanlar onu seviyor, bazıları da nefret ediyor. Düzenlemeleri sadece eğlence için hazırladım, ancak buna karşı çıkan insanların kötü yorumlarını görmek delilik.

Her şey benim için yaratıcılık ile ilgili. Sanırım kapalı görüşlü insanlar değişimi görmekten hoşlanmıyorlar. Bununla birlikte, yeni bir çağda yaşıyoruz ve yaratıcı olmak ve kutunun dışında düşünmek muhtemelen en iyi şeylerden biri.

Her şey çok sıkıcı ve genel olmazsa, başkalarının yaptığını görmeyi seviyorum. ”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir