google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Çocuk Siber Kafeye Girmek İçin Karton Kutularla Okul Üniformasını Kapamaya Çalışıyor


  • Bir öğrenci okuldan sonra siber bir kafeye gitmek istiyor.
  • Bazı kafeler öğrencilerin dükkanlarında üniforma giymelerine izin vermiyor.
  • Değişmek için eve gitmek yerine, çocuk üniformasını karton kutularla kapladı.
  • Bir netizen her şeyi ele geçirdi ve Instagram'da paylaştı.

Akıllı telefonlarımız ve cihazlarımız olmadan çok önce, siber kafe bizim büyülü ülkemiz. Ancak bir okul öğrencisi olarak, okul üniformasını giydiğinde o bölgeye girmek kolay değildir.

Günün evinde bir bilgisayara sahip olmadığınız sürece, bazı Starcraft'ları almak için bir internet kafeye gitmek isteme hissini bilemezsiniz. Ancak, bu çocuk işleri yapabilmek için biraz uzağa götürdü. biraz oyun zamanı.

Okuldan sonra bir siber kafeyi ziyaret etmek, bazı öğrenciler için ortak bir alışkanlıktı ve hala öyle. Ancak, öğrencilerin okul üniforması giyselerdi girmelerine izin vermeyecek dükkanlar var.

Üniformasını değiştirmek için eve dönme riski ve önündeki eğlenceyi tehlikeye atma riski olmayan Singapurlu bir çocuk, sadece internet mağazasına girmek için ilginç bir fikir buldu.

Terenex adlı Instagram kullanıcısı tarafından IG öykülerinde anlatıldığı gibi, bu çocuğa siber kafe dünyasına yaratıcı macerasına rastladı.

Dedi ki:

“Okul üniforması giyen bir çocuğun kendisini iki kutuya sığdırmaya çalışırken, saat 12: 45'te Parklane'daki meslektaşlarımla birlikte dabao öğle yemeğine gidecektim. (Yeterince tuhaf, kutu sağ kıçına açıldı ve 'Maya ekmeği' dedi).

Bir an için kafamız karıştı, sonra onu bir LAN dükkanına doğru savunduğunu gördük ve içeri girmeye çalıştığını fark ettik. Kutu kılık değiştirmesi, okul üniforması giydiği gerçeğini gizlemek içindi! Süper yenilikçi. Kolunun geçmesi için bile bir delik açtı. ”

Devam etti:

“İyi bir kahkaha yedik ve yemeğimizi dabao'ya götürdük. Ayrılmadan önce, başarılı olup olmadığını görmek için kutu çocuğumuzu tekrar kontrol etmeyi düşündük.

Onu dükkana geri döndüğümde yakaladık… sadece bu kez pantolonun üstünde görünen üçüncü bir kutu vardı. Onu dükkanda dururken dükkan sahibiyle konuşurken gördük. Başarılı olup olmadığından emin değiliz, ama kesinlikle acımasız sebat ve yaratıcılığı için hepimiz için ilham verici bir figürdü. ”

İkinci girişiminden sonra siber kafeye girip giremediğini tahmin etmekten vazgeçtik.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir