google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

“Üç Göğüslü” Hoaxer Şimdi Gerçek Üçüncü Göğüs İstiyor


  • Jasmine Tridevil, cerrahi bir prosedürde üçüncü bir göğsüne yerleştirildiğini iddia ettikten sonra viral hale geldi.
  • Talebinin sonunda sahte olduğu kanıtlandı.
  • Şimdi, onu gerçek kılmak için kitle fonlaması yapıyor.

Gerçek adı Alisha Hessler olan Jasmine Tridevil, daha önce göğsüne 20.000 dolara cerrahi olarak bağlı üçüncü bir göğsüne sahip olduğunu iddia ettiğinde interneti şok etti. Ancak, sonunda sahte olduğu kanıtlandı.

Beş yıl sonra, Jasmine, şimdi aldatmacayı gerçeğe dönüştürmek istediğini paylaştığı internet spot ışığına geri döndü. Ayrıca, memesi işi için crowdfunding yapıyor.

2014'te birçok yorumcu, Tridevil’in üçüncü memesinin giyilebilir bir protez olduğunu iddia etti, özellikle de bir zamanlar Tampa Havaalanında çuvalları kaybolduğunda çalınan bir “3 meme protezi” olduğunu bildirdi. Sürekli olarak bir aldatmaca gerçekleştirdiğini reddetti, ancak 100 dolarlık bir cihazla çekilen termal video kamera, üçüncü göğsünde kanının olmadığını gösteriyor.

Gerçekten de sahte bir meme olduğu onaylandıktan sonra, Tridevil şimdi onu vücudunun gerçek bir parçası yapmak istiyor.

YouTube videosunda şöyle dedi:

“Bu dönemde, bir protezle yaşıyordum ve o sırada arkadaşlarımın ve ailemin sahte olduğunu keşfetmesini önlemek için onunla yatardım.”

Bu beden tipine sahip olma fantezisine hayran kaldım. Bana bu bakışla ilgili garip bir şekilde baştan çıkarıcı bir şey var.

Bunun gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. Garip ve sıradışı formlar her zaman benim dikkatimi çeken bir şeydir, insanlardaki kusurları severim, ama ben her zaman, her zaman, her zaman normallikten nefret ederim.

Bu yüzden bir keresinde üçüncü bir göğsün gerçekten istediğim şey olduğunu anladım ve yüzlerce cerrahla iletişim kurdum. ”

Bununla birlikte, birden fazla cerrah biri hariç isteğini reddetti. Daha önce Tridevil, doktorun kimliğini açığa vurmayacağını, ancak bir daha yalancı olmaktan kaçınmak için, cerrahın adını ve yerini belirterek Miami Beach'te bulunduğunu söyledi.

Videoda, şimdi ihtiyacı olan tek şeyin fon olduğunu paylaştı. Anlaşılan operasyonun kendisi 50.000 dolara mal oldu, ancak rehabilitasyon ve acil durumlar için 20.000 dolar daha istedi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir