Robert Pattinson Resmi Olarak Yeni Batman Olarak Onaylandı


  • Robert Pattinson, Warner Bros / DC Extended Universe filmleri için yeni Batman olarak kullanıldı.
  • Pattinson, projeyi Şubat 2019'da terk eden Ben Affleck'in yerine geçecek.
  • Pattinson dışında, aktör Nicholas Hoult da Batman'ın rolü için düşünülmüştü.

DC'ye benziyor ve Warner Bros sonunda yeni Batman'lerini bulmuşlar. Aktör Ben Affleck'in rolden ayrıldığını açıklamasından aylar sonra, Twilight yıldızı Robert Pattinson'ın, ünlü yönetmen Matt Reeves'in filmlerinin yaklaşmakta olan Batman üçlemesinde pelerin ve kaputu takacağını öğrendik.

Daha önceki haberlere göre, Pattinson ve Nicholas Hoult rol için üst düzey yarışmacılardı, ancak iş sonunda eskiye gitti. Döküm o zamandan beri Kara Şövalye'nin hayranları arasında karışık tepkiler kazandı.

Şapkacılar nefret edecek, ancak Robert Pattinson, yeni Batman IS.

Warner Bros veya DC’nin resmi bir duyurusu hala olmamasına rağmen, yönetmen Matt Reeves, aktörün GIF’i altyazı olarak 3 yarasa ile paylaşarak Twitter’daki rolünü doğruladı.

Bazı taraftarlar, Pattinson'un yer aldığı fan sanatını yaratmaya zaman harcayarak yeni Batman'ı hemen kucakladı.

Yine de, aktör konusunda tereddütlü olan ve rolde korkunç olacağına inandıklarını söyleyen başkaları var.

Kesinlikle parlayan bir vampirden daha fazlası!

Elbette, Pattinson’ın oyuncu seçimi konusundaki olumsuzluklarının çoğu, Twilight destanında Edward Cullen rolünden dolayı ondan hoşlanmayan film hayranlarından geliyor.

Ancak, Pattinson'ın o zamandan beri zanaatta çok yönlülüğünü kanıtlayan birçok farklı projede rol aldığı not edilmelidir.

SlashFilm'in web sitesinde dediği gibi, Pattinson “saygın bir kariyerin bir cehennemini kurdu.”

Site şunları açıkladı:

“David Cronenberg’in Cosmopolis’inde Pattinson, genç narsisistik milyarderlerin yavaşça demirlenmeden soğuk, hesaplanmış bir performans sergiliyor. Bir Liderin Çocukluğu, Pattinson'un biri çok sessiz ama yine de yoğunluğunu kesen, çok farklı iki rol oynar. Genç sanatçı, tam gelişmiş bir karakter oyuncusu, büyük bir sakal sporu yapıyor ve suçu az görülen Z Kayıp Şehir'de özlü, akılda kalıcı çizgilerle ateş ediyor. İyi zaman geçiren Pattinson, kariyerinin en iyi oyunculuğunu yapıyor ve düşük oyunculuk yapıyor. çok uzun, iğrenç bir gecenin seyri boyunca New York City pislik hayatı. Claire Denis’in bilim kurgusu olan High Life, Pattinson’ı uzayda tuzağa düşürür ve oyuncu sert kenarlı, kaba ve duygusal açıdan kırılmış bir performans sunar. Meselenin aslı, Robert Pattinson kendini her zaman bir mücadele için hazırlayan, kendisini her zaman kendi rahatlık bölgesinin ötesine çekmek isteyen, neslinin en ilginç oyuncularından biri olarak kanıtlamıştır.

Şimdiye kadar, Reeves'in şu anda film senaryosunu parlattığını biliyoruz. İlk Batman filminin yayınlanmasına dair hiçbir resmi tarih bildirilmese de, raporlar bize “çekimin 2019'un sonlarında veya 2020'nin başlarında başlayabileceğini” söylüyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir