Kız Erkek Arkadaşının Ailesiyle Tanışmasını İstiyor, Annesiyle Öldüğünü Anlıyor Haftalar Önce


Her erkek, kız arkadaşının ailesiyle ilk kez buluşmanın sinir bozucu hissini bilir. Hiç kimse bu tür toplantılarda ne bekleyeceğinizi bilmiyor ve bazen tek umduğunuz en azından garip olmayacağıdır.

Peki, bazı adamlar oldukça şanssız olabilir. Bu 21 yaşındaki Reddit kullanıcısı, kız arkadaşının annesinin daha önce yattığının aynı kadınla olduğunu fark ettiğinde felaket deneyimini paylaştı.

Hikaye, bir rock gösterisini izlemek için arkadaşlarıyla çıktığında başladı.

O zamandan beri viral olan bir Reddit görevinde itiraf etti:

“Birkaç ay önce canlı müzik grubuyla bu güzel rock bardaydım; çok sayıda çalışma arkadaşıyla birlikte içmek.

“Sarışın bir kadının birkaç kez baktığını fark ettim, bu yüzden ona gidiyorum, biraz konuşabiliyorum ve arkadaşlarımdan gerçekten vazgeçemediğim için onun numarasını sordum. Biraz mesajlaşıyoruz ama hiçbir şey gelmedi. ”

Sonunda, ikisi tekrar bir araya geldi, içki için zaman aldı ve onun evinde birlikte yattılar.

Ondan “çok daha yaşlı” olduğunu fark etti ama fazla düşünmemeye karar verdi.

Bundan birkaç hafta sonra, Tinder'da 19 yaşında bir bayanla tanıştılar ve hemen çarptılar.

Daha sonra onu evlerine davet etti, böylece onu ebeveynleriyle tanıştırabildi. Şok ve şaşkınlıklarını, daha önce bağladıkları aynı kapıya geldiklerinde hayal edin.

“Bu sevimli kızı izlediğimde kalbim battı, benimle yüzleş,“ Bu benim ”deyin, aynı gece ucuz bir gece standı için girdiğim kapıyı işaret ederken.”

Bu adamın kredisine, hemen o konuda hemen kendisine itiraf etti.

“Şok oldu. Annesinin adını doğru aldığımda şaka yapmadığımı fark ettiğinde çok şok oldu.

“İlk birkaç randevumuzdan itibaren seviye başı olduğunu biliyordum, bu yüzden neyse ki gerçekten anlamıştı ve bana saldırmadı.

“Birbirimizi görmeye devam edemeyeceğimize katılıyoruz (hah) ama ondan gerçekten hoşlandım, bu benim için nadir olabilir, bu yüzden berbat bir durum.

“Ebeveynlerinin evliliğinden bahsetmedi ve sormak istemiyorum. Ayrıca birkaç ay önce evin nasıl ücretsiz olduğunu bilmiyorum. Tek bildiğim, kafayı karıştırdığım. ”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir