Kid Başarı Çocuğu Vi Meme Viral'in Babasının Hayatını Nasıl Kurtardığını Paylaşıyor


  • Sammy Griner ilk kez 2007’de ilk dudaklarını sıkıp dudaklarından kenetlenerek fotoğrafını çeken ünlü oldu.
  • Bebek fotoğrafı, “Başarı Çocuğu” olarak adlandırılan binlerce memeye dönüştü.
  • Sonunda, Sammy’nin şöhreti, böbrek nakli gerektiğinde babasının hayatını kurtarmak için tekrar kullanıldı.

Florida, Jacksonville’li Sammy Griner, annesi Laney kumsalda oynarken Flickr’da bir resim yayınladıktan sonra “Başarı Çocuğu” olarak adlandırıldı. Anne, 2007'de paylaştığı fotoğrafın viral bir his olacağını asla hayal etmemişti – ama oldu.

Yıllar sonra Sammy internet şöhretini iyi kullanıyor. Babası Justin bir böbrek nakline ihtiyaç duyduğunda bir kez daha su yüzüne çıktı. Justin’e 2006’da böbrek hastalığı teşhisi kondu ve daha sonra 2009’da tam bir böbrek yetmezliğinden sonra diyalize sokuldu.

Aile para toplamak için bir GoFundMe sayfası hazırladı. Birkaç internet kullanıcısı “Başarı Çocuğu” nun babası olduğunun farkına vardığında, yaklaşık 5000 kişi, ailenin 75.000 dolarlık hedefinin 101.125 dolarını topladı. Tüm para operasyonu çevreleyen özenle yardım etmeye gitti.

Laney başlangıçta Sammy’nin başarısını ulaşmak için kullanmakta isteksizdi.

Dedi ki:

“GoFundMe sayfasındaki Success Kid'den bahsetmedim, çünkü bunun Justin ile ilgili olmasını istedim.

Daha sonra Twitter sayfamdaki bağış toplayıcıya bir link göndermeye karar verdim ve “Bir Başarı Çocuğu yaratan herkes 1 dolar bağışladıysa, Başarı Baba’nın hayatını kurtarabiliriz” demiştim. ”

Sammy’nin babası 2015 yılında böbrek nakli yaptı ve bugün “iyi gidiyor”. Ayrıca diyalizden arınmış bir işe dönüyor.

Devam etti:

“Şaşırtıcıydı, gerçekten şaşkındı. İnsanlar sadece çok yardımsever ve naziktiler ve asla bu cevabı beklemiyorduk. Ailemizin asla unutamayacağı bir şey.

Çok güzel yorumlar ve benzer hikayeleri paylaşan insanlar vardı. Keşke herkes bizim gibi en iyi insanlığı deneyimleyebilsin. İnsanların ezici derecede iyi olduklarını hatırlatmak benim için. ”

Sammy’nin viral memesinin babasının hayatını kurtarmasında büyük bir etken olduğunu söylemek güvenli ve “Başarı Çocuğu” kendisinin gerçekten bir başarı olduğuna inanıyor.

Dedi ki:

“Resmimin kendisine yardımcı olabileceği için çok mutluyum. O zaman anlamadım ama şu anda iyi olduğu için çok mutluyum. ”

Sammy şöhretinin iyi bir nedene ilham vermesinden dolayı mutlu olmasına rağmen, tekrar viral olmak istemediğini ve bunun bir kez olduğu için mutlu olduğunu söylüyor. Sammy memeden başka bir şey için hatırlanmak istiyor. Aslında, bir sanatçı olmak için büyümek istiyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir