Saldırgan Adamın Evine Girer, Yeri Temizler ve Hiçbir Şey Almadan Bırakır


  • Massachusetts'li bir adam işteyken evinin kırıldığını iddia ediyor.
  • Ancak, davetsiz misafir aslında tüm evi baştan aşağı temizlemiş.
  • Gizemli temizlikçi daha sonra bir not bırakmadan veya evden bir şey almadan ayrıldı.

Bir yabancının evinizi istila etmekten daha korkutucu birkaç şey var. Ancak, davetsiz misafir evine geldiğinde bir adam tamamen farklı bir deneyime sahipti. Davetsiz misafirin evine girdiği ve tek bir eşya almadan ayrılmadan önce tüm yeri temizlediği bildirildi.

Nate Roman, Facebook'taki tecrübesini paylaştı. Massachusetts’teki Marlborough’lu birinin babası, oğluyla eve geldi ve bir şeylerin yanlış gittiğini hemen fark etti. Birincisi, evleri, bıraktıklarından çok daha temizdi. Buna ek olarak, biri banyoda ilginç bir tuvalet kağıdı sanatı bırakmıştı.

İşte gerçekten beklenmeyen bir arsa twist ile bir ev istila hikayesi.

Roma’nın hikayesi oldukça ürkütücü olmaya başladı ama harika bir komplo twist var.

“Bugün işteyken bir yabancı evime girdi. Arka kapıyı kilitlemeyi unuttum, girerken hiçbir şeyi kırmadılar. Alarmımı genellikle gün içinde çalıştırmayı unutuyorum, ama ne yazık ki, bu da oldu, bu yüzden kamera olmasına rağmen herhangi bir videom yok.

“Tuhaf kısım için hazır mısınız? Sadece (bulabildiğim bir şey) almadılar, ama ziyaretin amacı banyolarımı ve yatak odalarımı temizlemekti. Yatakları yaptılar, halıları temizlediler, tuvaletleri temizlediler ve gülleri bıraktılar ”dedi.

Bir deneyimi paylaşmam gerekiyor. Bugün işteyken, bir yabancı evime girdi. Bunu unutmuş olabilirim …

Nate Roman tarafından 15 Mayıs 2019 Çarşamba tarihinde gönderildi

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde insanlar hikayenin harika ve komik olduğunu düşünüyorlardı. Bazıları bir arkadaşının Roma'da şaka yaptığını merak etti ya da belki de annesini evine davet ettiğini unutmuş.

Ama davetsiz misafir kimdi ve evi neden toparladılar? Roma bunun çok büyük bir hata olabileceğine inanmaktadır.

“Bu noktada en iyi teorim, bir temizlik hizmetinin yanlışlıkla yanlış adrese gitmesidir. Hala garip ve ürkütücü bir AF. Bunun hakkında ne düşünülmesi gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok ”dedi.

Hepimiz sadece bir tür yabancının mucizevi bir şekilde evimizi temizlememize yardımcı olacağını umabiliriz. Şimdilik, Roma'nın kaybettiği tek şeyin bir temizlik yapması gerektiği olduğunu bilmek güzel.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir