Komşusuna Casusluk Yapan Meraklı Kadın, Beş Saat Boyunca Metal Kapıda Sıkışmaya Başladı


  • Meraklı bir kadın, kafasını snoop çekmeye çalışırken bir kapıya sıkışıp kaldıktan sonra kendini utanç verici bir sıkıntı içinde buldu komşu.
  • Kadın yan taraftaki insanları gizlemek için başını metal çubuklardan sıktı.
  • Kadını geçitten kurtarması için itfaiyeciler beş saat sürdü.

Bazen kendi işinize bakmanız en iyisidir. Yan komşusunda casusluk yapmaya çalışan meraklı bir kadın, pazarlık ettiğinden fazlasını aldı. Gizlice dinleyen bayan, başını komşusunun metal geçitine soktu ve beş saat boyunca dışarı çıkamadı.

Olay, kadının komşusunda gizlice dinlenmeye çalıştığı Kolombiya'nın La Virginia kentinde gerçekleşti. Bayan, komşusunu izlemeye ve arkadaşlarıyla dedikodu yapacak bir şeyler bulmaya çalıştığına inanılıyor. Ne yazık ki meraklı kadın kafasını komşunun metal geçidinin parmaklıklarından geçirmeye karar verdi. Başını zorlamayı başarmasına rağmen, kendisini geçitten kurtarmayı başaramadı.

Başını metal çubuklardan sıkmayı nasıl başardı?

Kadının çıkmazı kesinlikle mahallede bazı küçük dramlara neden oldu. İtfaiyeciler onu kapıdan serbest bırakmak için çağırıldı. Erkekler, kadını utanç verici durumdan çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yapsalar da, nihayet onu barlardan çekmeleri beş saat sürdü.

Meraklı kadını geçitten çıkarmanın neden bu kadar uzun sürdüğü belirsiz. Bununla birlikte, bazıları itfaiyecilerin bu durumla başa çıkmakta zorlandıklarına inanıyorlar çünkü aynı zamanda bayanın komik durumlarında gülmemeye de çalışıyorlardı.

Doğal olarak, meraklı komşunun fotoğrafları sosyal medyada yollarını buldu ve insanlar derhal viral hale getirdi. Bazıları, komşusu hakkında casusluk yapmaya çalışan kadın için hızlı bir karma biçimi olduğuna inanırken, diğerleri dedikodu yapmayı seven herkes için bir ders olması gerektiğini belirtti.

Çoğunlukla zarar gördüğüne inanılsa da, kapıdan serbest bırakıldıktan sonra müdahaleci kadına ne olduğu hala net değil. İnşallah dersini aldı ve sadece biraz dedikodu yapmak için komşularından gözetlemekten kaçındı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir