google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Kadınlara Tecavüz Hak ettiğini Söyleyen Beyzbol Sopasıyla Vuruldu Ve İnsanlar Hak ettiğini Diyordu


  • 'Sen Tecavüze Hak Ediyor' işaretini taşıyan bir vaiz beysbol sopasıyla kafasına çarptı gösterilerinden biri sırasında
  • Haber, insanların, adama atıfta bulunmak için olağan kurban-utanç verici çizgileri tersine çevirdikleri sosyal medyada paylaşıldıktan sonra yayıldı.
  • Saldırıdan dolayı masum bir kadın tutuklandı ve hemen diğer kadınlarla LGBTQ topluluğunun desteğini aldı.

Nefret dolu bir konuşmayı basitçe sahip olmayanların önünde yaymaya çalıştığınızda olabilecek en kötü şey nedir? Bir vaiz zor yoldan öğrendim. Kadınların gerçek Hıristiyan olmadıkları için “tecavüze hak ettiğini” söyleyen bir işaret taşıyordu. Adam derhal kafasına bir beysbol sopasıyla vurulmuştu ve netizens, internette kızartma için tamamen hak ettiğini söyleyen yeni yollar buluyor.

Tartışmalı sokak vaizcisi Brother Dean Saxton, eşcinsellikten bahsettiği ve aktif olarak kadınlara tecavüz edilmeyi hak ettiğini söylediği için biliniyor. Ne yazık ki, Arizona, Glendale'deki Apollo Lisesi dışında gösteri yapma hatası yaptı çünkü nefret dolu konuşmasını yaymaya çalışırken hemen kafasına çarptı.

Brother Dean’in gösterileri genellikle kadınlara ve LGBTQ topluluğuna yöneliktir.

Hikaye, kadınlara tecavüz edildiğinin iddia edilme nedenlerinden birini alay eden bir resim yazısı ile birlikte Dr. Jennifer Gunter tarafından Twitter'da paylaşıldı.

Haber, insanların vaizin basitçe istediğini söylediği sosyal medyada paylaşıldıktan sonra yayıldı.

Diğer kadınların, tecavüz mağdurlarını utandırmak için söyledikleri olağan şeyleri kullanarak Dean Dean’in durumunu sorgulamaya başlamaları çok uzun sürmedi.

Hatta biri, "kışkırtıcı giyindiğini" belirten gösterilerinden biri sırasında Dean Dean'in bir fotoğrafını bile yayınladı.

Olaydan sonra Kardeş Dean’e ne olduğu belli değil. Bununla birlikte, Tabitha Brubaker adlı 19 yaşındaki bir kadın, “olayla hiçbir ilgisi olmadığını” iddia etmesine rağmen tutuklandı.

Neyse ki, hikaye mutlu bir sonla bitiyor. Birkaç destekçi, Brubaker'ın serbest bırakılması için bağış topladı. Avukatlar, yanlısı bonoyu temsil etmeyi de kabul etti. Tek kötü haber, Brubaker, yüzlerce destekçi tarafından toplanan 10.000 $ 'lık kefalet parasını geri alamadı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir