Ev İşlerine Yardımcı Olan Erkekler Daha Sağlıklı ve Daha Yüksek EQ Var, Uzman diyor


Evde ev işleri yapmaktan nefret eden erkekler için, dinleyin. İşte bize ev işlerinin aslında erkeklere hayal edebildiklerinden daha fazla fayda sağladığını söyleyen bir uzman.

Anlaşılan, raporlar bize “ev işleri yapmak için eşit veya daha fazla çaba harcayan erkeklerin daha yüksek EQ değerine sahip olma olasılıklarının daha yüksek olduğunu ve ev işlerini ortaklarıyla adil bir şekilde paylaşmayan veya paylaşmayan erkeklerden daha mutlu olduklarını” söylüyor. Son özelliklerde GoodTimes web sitesi.

Ev işleri, erkeklere birçok yönden fayda sağlar.

Tayvanlı Dr Huang Wei Li, erkeklerin düzenli olarak ev işleri yaptıklarında üç ayrı fayda sağladığını – sağlıklı bir vücuda, daha yüksek duygusal bölüme sahip ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olduklarını –

Bu adamlar işten eve geldiklerinde ev işlerini isteyerek paylaşıyorlar ve ortaklarına yardım etmek için zamanlarının olmasını sağlıyorlar. Sadece çok çalışmanın değerini anlamıyorlar, aynı zamanda ortaklarının stresini azaltmaya katkıda bulundukları için duygularıyla daha fazla temas ediyorlar. Bu da daha güçlü ve daha mutlu ilişkilere yol açmaktadır.

Akşam yemeği sonrası harika bir egzersiz olabilir.

Dr. Huang Wei Li, şöyle açıkladı:

“Elbise yıkamak, yerleri silmek, bulaşık yıkamak, bunların hepsi egzersiz şeklidir ve özellikle akşam yemeğinden sonra yapılması harikadır.

“Sadece kanepede oturup televizyon izlemeyin. Ofisinizde uzun süre oturduktan sonra, kardiyovasküler hastalıklara yakalanma riskini azaltacak ev işleri yaparak dolaşmak en iyisidir. ”

Eskiden, asillerin yemeklerini yedikten sonra dans etmek ya da bilardo oynamak gibi aktivitelerden hoşlanırlardı.

“Artık insanlar bu tür faaliyetlerde bulunmak için daha az zamana sahip oldukları için, ev işleri sizi evde aktif tutmak için en iyi alternatiflerden bazıları” dedi.

[Evet

Evet, elbette, bu elektrikli süpürgeyi alın ve bulaşıkları yıkayın çocuklar!

Bayanlara gelince, eşinizin bunu okuyacağından emin olun.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir