24.000 Taraftar, Yeni Yıldız Savaşları Filmlerinden Kaldırılan “Thrones Game” Showrunners'ını İstiyor


Thrones sezonunun 8 boşluksuzu, David Benioff ve D.B'yi etkilemenin eşiğinde. Weiss’ın yeni projesi. Bir fan, Thrones Game showrunners'ın yaklaşmakta olan Star Wars üçlemesinden kaldırılmasını isteyen bir kampanya başlattı. İlginç bir şekilde, dilekçe 24.000'den fazla imza kazanmıştır.

Şubat 2018’de Disney, David Benioff ve D.B.’yi açıkladı. Weiss, Game of Thrones 'ın son sezonundan sonra yeni bir Star Wars filmi dizisi yazacak ve üretecek. Haberler başlangıçta, yazarların üçlemesinin Star Wars: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri 'e odaklanabileceğini iddia eden hayranları tarafından memnuniyetle karşılandı. Bununla birlikte, HBO serisinin sekizinci sezonu bu Nisan ayında yayınlandığında işler değişti.

Dan Weiss ve David Benioff, viral dilekçelerden rahatsız olmaya devam ediyor.

İnsanlar, Game of Thrones Sezon 8 ile öylesine hayal kırıklığına uğradılar ki, sezon sonunda birileri, son sezonu “yetkili yazarlarla” yeniden yapmak için bir dilekçeye başladı. Bu arada, Walt Disney Şirketi'ne hitap eden yeni dilekçede, Benioff ve Weiss'in yeni bir Yıldız Savaşları üçlemesinin “yeni bir Yıldız Savaşları üçlemesinin” sorumluluğunu üstlendiğine inanan 24.000'den fazla hayranı var ve basit. ”

“Gelecek hafta süzülen HBO şovunun bu sezonu, hayranları popüler olmayan, mantıksız, daldırma arsa bükülmeleri ve karakter gelişimi ile test etti.

“Bu yazarların bir neslin en popüler TV Şovunu nasıl idare ettiğini görmek ve hayranların buna nasıl tepki verdiğini görmek, onlara dünyadaki en popüler film franchise'ı vermeyle ödüllendirilmemelidir!

“David Benioff ve D.B.’yi çıkarmak şirketin en büyük çıkarı. Weiss, gelecek filmi için yazar olarak. Yazarların, komplo cihazları için bir koltuk değneği vardır ve “şok ve huşu” hikayelerine vurgu yaparak ve ufukta başka projeleri varken projeleri yarı bitmiş halde bırakmak için istekliyken hikayeleri koştu. Yalnızca lore saygıları onları bu projeye uygun hale getirmiyor. ”

Hayranlar, "Thrones Game" finalinde Jon Snow ve Daenerys Targaryen'e olanlardan memnun değildi.

İlginç bir şekilde, dilekçeyi aslında “George R. Martin Martin” başlattı. Dilekçeyi başlatan Bir Buz ve Ateş Şarkısı 'in gerçek yazarı olması pek olası değildir. Bununla birlikte, eğlenceli bir detay.

Taht Oyunları Sezon 8, Jon Snow'un zulmünü dünyanın dört bir yanına yaymasını önlemek için Daenerys Targaryen'i öldürmesiyle sonuçlandı.

gibi

 Logo

 Facebook'taSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir