İster İnan ister İnanma, Bu Çarpıcı Kadın Zaten Bir Büyükannedir


Belki de hiçbirimiz "büyükannem" kelimesini duyduğumuzda sıcak bir kadın olarak düşünmüyoruz ama Alice Vasquez'i duyduktan sonra, beyinlerimizi hemen değiştirdik. Böyle bir afetin aslında bir büyükanne olabileceğini kim bilebilirdi?

İnanması zor ama doğru. Kaliforniya'lı bu kadın, birkaç web sitesinde gösterildikten sonra sosyal medyanın dikkatini çekti. Şimdi insanlar onu “dünyanın en büyük büyükannesi” olarak markalaştırıyor.

40 yaşındayken, Alice Vasquez şüphesiz ki cızırtılı bir büyükanne!

Bir DailyStar makalesinde, Alice'in birlikte dışarı çıktığında kızlarının kız kardeşi olarak başkaları tarafından yanıldığını öğrendik. Söylemeye gerek yok, insanlar son derece şok oldular, o sadece bir anne değil, aynı zamanda bir büyükanne.

Görünüşe göre Alice ilk önce 16 yaşında bir anne oldu ve 19 yaşındayken zaten ikinci bebeğini aldı. Sonunda, iki çocuğu 20'li yaşlarında ebeveyn oldu ve bu yüzden 30'lu yaşlarında büyükanne olmaya başladı.

“Utanılacak bir şey değil.”

DailyStar ile konuşan Alice, şunları paylaştı:

“Kızım aldığım ilginin eğlenceli olduğunu düşünüyor. Bizi yargılayan insanların baskısına rağmen birbirimizi en iyi hayatımızı yaşamaya motive ediyoruz.

“İnsanlar kız kardeşler gibi göründüğümüzü düşünüyorlar ve gerçekten zor bir hayat ya da bir drama geçirdiğimizi düşünüyorlar.

“Öyle bir şey değil… ikimiz de genç aşka düştük ve çocuklarımız gençti. Utanılacak bir şey değil. ”

Tipik gradmaların aksine, Alice hala kulüplere gitmeyi sever.

Ve ne zaman giderse, ondan daha genç erkekler bazen onu vurmaya çalışır – ve yaşını ortaya çıkardıktan hemen sonra çabucak şaşırırlar.

Dedi ki:

“Erkekler benim bir büyükanne olduğumu öğrendiğinde, bu başlık tarafından hemen eğlenirler. Her zaman benim hakkımda daha fazla şey bilmek isterler. ”

“Belli ki büyükannem gibi görünmüyorum – ve aslında erkeklerin onu sıcak bulduğunu düşünüyorum!”

Bununla birlikte, ilgilenen erkekler için, yoga öğretmeni 20'li yaşlarında çıktığı adamla mutlu bir ilişki içinde olduğu için muhtemelen şansı olmadığının farkına varabilir.

Belki onu Instagram'da takip etmek yeterli olmalı?Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir